Garanti Şartları


Elijah Jewels web sitesinde satışa arz edilen tüm ürünler, garantili satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 (iki) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı Elijah Jewels'ın tamir/ bakım garantisi altındadır. Tamir/ bakım gerektiren ürününüzü fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte tamir/ bakım yaptırabilirsiniz.

Elijah Jewels'tan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için, Elijah Jewels dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Fabrikamız dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için ‘İletişim’ linki altındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.


İade Şartları


Elijah Jewels‘tan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde Elijah Jewels müşteri hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Müşteri hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır. Bu sürelerin dışında herhangi bir şekilde ürün iadesi yapılmamaktadır. Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün Elijah Jewels'a ulaştığı andan itibaren 5 (beş) gün içerisinde ürün bedeli, ödendiği yoldan iade edilir.

Elijah Jewels, üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.

Elijah Jewels‘tan alınan ürünlerin, herhangi bir nedenle iadesi durumunda ürün, sertifika, sevk irsaliyesi ve faturası ile birlikte ibraz edilmelidir.

Satın alınan Elijah Jewels markalı ürün, eğer farklı bir alışveriş sitesinden alınmış ise ürün mutlaka işlemi gerçekleştridiğiniz alışveriş sitesine iade edilmelidir.

Bu gibi durumlarda "elijahjewels.com" Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeden önce mutlaka işlemi yaptığınız alışveriş sitesinin 'Müşteri Hizmetleri' ile görüşmelisiniz.