Garanti Koşulları

 

Elijahjewels.com web sitesindeki satışa arz edilen tüm ürünler Elijah garantisi altında satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 (İki) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı Elijah’nin tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü Garanti Sertifikası ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz. 


Elijahjewels.com ‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Elijah dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece Elijah üretim atölyesinde verilir. Elijah üretim atölyesi dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.


Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. 


Kullanım hatalarını önleme ve ürün bakımı bilgileri için, sitemizdeki Bilgi Kılavuzu menüsünü inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için ‘İletişim Menüsündeki’ iletişim formunu kullanabilir ya da +90 212 522 22 42 no’lu telefondan Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR