SATIN ALMA KOŞULLARI


1. GİRİŞ


İşbu belge (aşağıda bahsedilen diğer tüm belgelerle birlikte) internet sitesinin kullanımına ve işbu internet sitesi yoluyla ürünlerin satın alınmasına dair hüküm ve koşulları belirler (aşağıda "Koşullar" olarak anılacaktır).


Müşteri internet sitesini kullanmadan önce Koşulları, Çerez Politikamızı ve Gizlilik Politikamızı (hepsi birlikte "Veri Gizliliği Politikası" olarak anılacaklardır) okumalıdır.


Bu internet sitesini kullandığınızda veya internet sitesi üzerinden sipariş verdiğinizde siz değerli Müşterimiz, işbu Koşullara ve Veri Gizliliği Politikasına tabi olma konusunda açık rıza gösterdiğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.


Müşteri, tüm Koşulları ve Veri Gizliliği Politikasını kabul etmediği takdirde, internet sitesini kullanmamalıdır. İşbu Koşullar ve Veri Gizliliği Politikası değiştirilebilir. Bunları düzenli olarak okumak Müşteri’nin sorumluluğudur ve Müşteri internet sitesini kullandığında veya Sözleşmeyi oluşturduğunda (aşağıda açıklandığı şekilde) yürürlükte olan Koşullar ve Veri Gizliliği Politikası Müşteri için geçerli olacaktır.2. BİLGİLERİMİZ


İşbu internet sitesi yoluyla yapılan mal satışları, Molla Fenari Mh. Nuruosmaniye Cd. Alibaba Türbe Sk. No:26 Kuyumcular Çarşısı K:3 D:34 34120 Çemberlitaş – İstanbul adresinde yerleşik, 87412-5 sicil numarasıyla İstanbul Ticaret Tescilinde kayıtlı ve 332 045 1285  numarasıyla Büyük Mükellefler Vergi Dairesinde kayıtlı bir Türk şirketi olan ELIJAH KUYUMCULUK İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından ELIJAH JEWELS ismiyle gerçekleştirilir. ELIJAH JEWELS’a +90 212 522 22 42 numaralı müşteri hizmetleri hattından  veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN