Değerli Taş Hediye Rehberi


Sözcükler yeterli olmadığı zaman, kalbinizden gelenleri ifade edebilmek için değerli taşların efsanesinden yararlanabilirsiniz.


Mücevherler binlerce yıllık kalıcı duygulara dayanmaktadır. Doğal güzelliği, verildikleri zamanki duyguları her gün yaşattırır.


Geleneklere göre, değerli taşlar, karşındakinin sevgisini kazanmak, talihsizlikleri bertaraf etmek, arkadaş ve düşmanları cezbetmek gibi büyülü güçlere sahiptirler.


Ruhun mücevheri safir, samimiyeti ve sadakati temsil eder; gerçek olmanın taahhütüdür.


Yakut, canlı kırmızı tonu ile yanan tutkuyu ifade eder.


Zümrüt, yeniden doğuşu ve yeni yaşamı sembolize eder. Yeni bir bebeği, yeni bir başlangıcı, ikinci bir şansı, kalbin çiçeği gibi açısını simgeler.


Elmas, "sonsuza kadar" demenin en güçlü yoldur.


Akuamarin'in, sıkıntılı ilişkileri yatıştırma gücüne sahip olduğu ve kaba okyanusları sakinleştirdiği uzun zamandan beri düşünülmüş olduğu için, günümüzde mutlu bir evliliğin sakin denizleri ve sakin derinliklerini simgeler.


Ametist barış ve haysiyet simgeler, hayatı adım adım yaşamayı hatırlatır.


Güneşi simgeleyen Topaz, hayatınızın ışığı için mükemmel bir hediyedir.


Turmalin sanatsal ilhamı simgelediğinden, ilham perinize hediye etmek icin harikadır.


Şık bir takı tasarımına eklendiğinde, doğum taşları ve yıldönümü taşları hediyenizi kişiselleştirerek daha düşünceli hale getirir. Böylece hediye ettiğiniz her mücevherin uzun yıllar anlatılacak bir hikayesi olur.

 

 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR